25 mar 2015

BILETY – KARTA DUŻEJ RODZINY

There are no tags

Uprzejmie informujemy, że Uchwała nr VI/80/2015 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 24 lutego 2015 roku w sprawie wprowadzenia w Gminie Tarnowo Podgórne samorządowego programu przyznającego uprawnienia rodzinom wielodzietnym „Karta Dużej Rodziny” obowiązuje w spółce TPBUS.

Zgodnie ze wskazaną uchwałą uczący się i studiujący członkowie rodzin wielodzietnych posiadający Kartę Dużej Rodzin i Kartę Mieszkańca Gminy Tarnowo Podgórne mogą otrzymać bezpłatnie bilet miesięczny na gminną komunikację.

Warunkiem niezbędnym do otrzymania biletu jest pojawienie się w sekretariacie TPBUS  ze wskazanymi wyżej kartami.

Bilety będą wydawane od 25 do ostatniego dnia miesiąca. Zapraszamy!

Informacje na temat przetargu nieograniczonego na dostawę oleju napędowego dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej TPBUS. Nowy BIP dostępny jest pod linkiem: http://bip.tpbus.com.pl/ lub poprzez kliknięcie na ikonę BIP po lewej stronie.

W dniu dzisiejszym przywróciliśmy także działanie rozkładów jazdy.

Szanowni Państwo. W ostatnich dniach zmagamy się z problemami technicznymi oraz nieuczciwą firmą, która dostarczała nam zaplecze dla strony internetowej. Dzisiaj wracamy z nową stroną internetową. Będziemy ją na bieżąco rozbudowywać. Zapraszamy także do odwiedzania naszego profilu na platformie Facebook. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.