Uprzejmie informujemy, że lista punktów dystrybucji biletów powiększyła się o kiosk „Lotto” zlokalizowany w centrum handlowo-sportowym przy ulicy Pocztowej 1 w Tarnowie Podgórnym.

Zamieszczamy wykaz autobusów, którymi można dojechać do Term w Tarnowie Podgórnym.

Część autobusów podjeżdża bezpośrednio na przystanek „Tarnowo Podgórne Nowa” usytuowany przy Tarnowskich Termach. Autobusy zaznaczone kolorem ciemnoniebieskim podjeżdżają na przystanek „Tarnowo Podgórne Piaskowa” zlokalizowany około 800 metrów od Term.

Wszystkie podane kursy w zależności od dnia tygodnia będą aktualne dopiero od 22 czerwca 2015r.

Poniżej link do pliku PDF.

Termy – od 22.06.2015

Prosimy o kontakt z dyspozytorem Panią, która dzwoniła do TPBUS w sprawie zaginionego laptopa.

Posiadamy dodatkowe informacje.

W dniach od 28 czerwca do 31 sierpnia 2015 roku, w związku z okresem wakacyjnym, zawieszeniu ulegną niektóre linie i kursy autobusów.

Szczegółowy rozkład będzie dostępny wkrótce na naszej stronie internetowej.

 

Uprzejmie informujemy, że punkt sprzedaży biletów w kiosku w centrum Tarnowa Podgórnego ul. Poznańska 101a będzie czynny tylko do 30 maja 2015r.

Od 25 maja 2015r. sprzedaż wszystkich biletów prowadzi sklep „Market Jaga” Tarnowo Podgórne ul. Poznańska 82.

Uprzejmie informujemy, że Uchwała nr VI/80/2015 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 24 lutego 2015 roku w sprawie wprowadzenia w Gminie Tarnowo Podgórne samorządowego programu przyznającego uprawnienia rodzinom wielodzietnym „Karta Dużej Rodziny” obowiązuje w spółce TPBUS.

Zgodnie ze wskazaną uchwałą uczący się i studiujący członkowie rodzin wielodzietnych posiadający Kartę Dużej Rodziny i Kartę Mieszkańca Gminy Tarnowo Podgórne mogą otrzymać bezpłatnie bilet miesięczny na gminną komunikację.

Warunkiem niezbędnym do otrzymania biletu jest pojawienie się w sekretariacie TPBUS  ze wskazanymi wyżej kartami.

Bilety będą wydawane od 25 do ostatniego dnia miesiąca. Zapraszamy!