23 maj 2016

Święta majowe – zmiana rozkładu jazdy

There are no tags

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.05.16 r. obowiązywać będzie sobotni rozkład jazdy.

Zarząd TPBUS

23 maj 2016

Odbiór biletów z programu KDR

There are no tags

Uprzejmie informujemy, że dnia 27 maja, sekretariat TPBUS będzie nieczynny. Bilety można odbierać 25, 30 oraz 31 maja w godzinach 8:00-15:00.

Uprzejmie informujemy, że bilety wydawane w sekretariacie TPBUS z programu KDR można odbierać od 25 do ostatniego dnia każdego miesiąca w godz. 8:00-15:00. Po terminie bilety nie będą już wydawane.

 

Od 7 listopada 2015 roku zmianie ulegnie kursowanie autobusu nocnego.

Autobus będzie odjeżdżał z przystanku Poznań Ogrody (ul. Nowina) o godzinie 1:45 w soboty, niedziele i dni świąteczne.
Trasa autobusu: Poznań Ogrody, Poznań Dąbrowskiego, Baranowo osiedle Rubinowe, Przeźmierowo ul. Rynkowa, Baranowo ul. Szamotulska, Chyby, Kobylniki, (przejazd trasą DK11) Sady, Lusowo ul. Wierzbowa i Tarnowo Podgórne.

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe kursy nocne o godz. 3:10 z Tarnowa Podg. i 3:53 z Poznania Wichrowa zostaną wycofane.

Uprzejmie informujemy, że lista punktów dystrybucji biletów powiększyła się o kiosk „Lotto” zlokalizowany w centrum handlowo-sportowym przy ulicy Pocztowej 1 w Tarnowie Podgórnym.

Uprzejmie informujemy, że Uchwała nr VI/80/2015 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 24 lutego 2015 roku w sprawie wprowadzenia w Gminie Tarnowo Podgórne samorządowego programu przyznającego uprawnienia rodzinom wielodzietnym „Karta Dużej Rodziny” obowiązuje w spółce TPBUS.

Zgodnie ze wskazaną uchwałą uczący się i studiujący członkowie rodzin wielodzietnych posiadający Kartę Dużej Rodziny i Kartę Mieszkańca Gminy Tarnowo Podgórne mogą otrzymać bezpłatnie bilet miesięczny na gminną komunikację.

Warunkiem niezbędnym do otrzymania biletu jest pojawienie się w sekretariacie TPBUS  ze wskazanymi wyżej kartami.

Bilety będą wydawane od 25 do ostatniego dnia miesiąca w godz. 9:00-15:00. Zapraszamy!