31 sie 2016

Zmiana rozkładu jazdy od 1-go września.

There are no tags

Przypominamy, że z dniem 1-go września wracamy do rozkładu jazdy, jaki obowiązywał w roku szkolnym.

Szczegóły w zakładce rozkład jazdy (mapka).

22 cze 2016

Uwaga! Remont ul. Wierzbowej w Wysogotowie

There are no tags

Uwaga!

Ze względu na wydłużony czas prowadzonych prac w rejonie ul. Wierzbowej, przystanek Wysogotowo Klub będzie nieczynny do 14.08.2016 r.

Do odwołania, autobusy zatrzymywać się będą na przystanku Wysogotowo Zbożowa.

Informujemy, że od dnia 05.07.2016 będzie zamknięta ul. Wierzbowa na odcinku od Wysogotowo Klub do Wysogotowo  Warzywna. Przystanki Wysogotowo Piękna i Wysogotowo Warzywna będą nieczynne do zakończenia remontu ul. Wierzbowej.

Za utrudnienia przepraszamy,

ZARZĄD TPBUS Sp. z o. o.

Uprzejmie informujemy, że bilety wydawane w sekretariacie TPBUS z programu KDR można odbierać od 25 do ostatniego dnia każdego miesiąca w godz. 8:00-15:00. Po terminie bilety nie będą już wydawane.

 

Od 7 listopada 2015 roku zmianie ulegnie kursowanie autobusu nocnego.

Autobus będzie odjeżdżał z przystanku Poznań Ogrody (ul. Nowina) o godzinie 1:45 w soboty, niedziele i dni świąteczne.
Trasa autobusu: Poznań Ogrody, Poznań Dąbrowskiego, Baranowo osiedle Rubinowe, Przeźmierowo ul. Rynkowa, Baranowo ul. Szamotulska, Chyby, Kobylniki, (przejazd trasą DK11) Sady, Lusowo ul. Wierzbowa i Tarnowo Podgórne.

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe kursy nocne o godz. 3:10 z Tarnowa Podg. i 3:53 z Poznania Wichrowa zostaną wycofane.

Uprzejmie informujemy, że lista punktów dystrybucji biletów powiększyła się o kiosk „Lotto” zlokalizowany w centrum handlowo-sportowym przy ulicy Pocztowej 1 w Tarnowie Podgórnym.

Uprzejmie informujemy, że Uchwała nr VI/80/2015 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 24 lutego 2015 roku w sprawie wprowadzenia w Gminie Tarnowo Podgórne samorządowego programu przyznającego uprawnienia rodzinom wielodzietnym „Karta Dużej Rodziny” obowiązuje w spółce TPBUS.

Zgodnie ze wskazaną uchwałą uczący się i studiujący członkowie rodzin wielodzietnych posiadający Kartę Dużej Rodziny i Kartę Mieszkańca Gminy Tarnowo Podgórne mogą otrzymać bezpłatnie bilet miesięczny na gminną komunikację.

Warunkiem niezbędnym do otrzymania biletu jest pojawienie się w sekretariacie TPBUS  ze wskazanymi wyżej kartami.

Bilety będą wydawane od 25 do ostatniego dnia miesiąca w godz. 9:00-15:00. Zapraszamy!