INTEGRACJA TRANSPORTU PUBLICZNEGO GMINY TARNOWO PODGÓRNE Z AGLOMERACJĄ POZNAŃSKĄ

Informujemy naszych pasażerów, że Miasto Poznań, Gmina Tarnowo Podgórne, Gmina Duszniki i Gmina Kaźmierz porozumiały się i od 1 stycznia 2017 roku gminny transport publiczny zostanie zintegrowany z systemem transportu publicznego zarządzanym przez ZTM Poznań. Dla pasażerów oznacza to możliwość korzystania ze wspólnej, tańszej taryfy biletowej oraz systemu PEKA.

W najbliższych dniach zakończą się pracę nad opracowaniem nowych (nieco zmienionych) rozkładów jazdy, które będziemy systematycznie umieszczać na naszej stronie internetowej, na stronach gmin: Tarnowo Podgórne, Duszniki  i Kaźmierz oraz w autobusach. Wszystkie informacje będą pojawiały się również na stronach ZTM Poznań.

Już w tej chwili zapraszamy do przeglądania strony internetowej ZTM i zapoznania się z systemem PEKA, a szczególnie ze sposobami jej pozyskania. Poznańska Karta Aglomeracyjna będzie niezbędna dla mieszkańców gmin integrujących się przy korzystaniu z transportu publicznego.

Szczegóły wkrótce!!!

Link do strony ZTM Poznań:

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu – 1 stycznia 2017 – integracja transportu publicznego Gminy Tarnowo Podgórne i Miasta Poznania

link do strony UG Tarnowo Podgórne