Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna PEKA

W związku z integracją gminnego transportu publicznego z transportem aglomeracji poznańskiej zachęcamy wszystkie osoby korzystające i zamierzające korzystać z transportu publicznego na terenie gmin Tarnowo Podgórne, Duszniki i Kaźmierz do składania wniosków w jednym z 11 Punktów Obsługi Klienta (POK) w ramach ZTM Poznań lub drogą internetową. Przy składaniu wniosku, jako punkt odbioru „karty PEKA” należy wskazać siedzibę spółki TPBUS (Tarnowo Podgórne, ul. Rokietnicka 23) lub dowolny POK na terenie miasta.

Dodatkowo informujemy, że Gmina Tarnowo Podgórne wspólnie z ZTM Poznań zorganizuje dwie akcje promocyjne, podczas których będzie można złożyć wniosek na kartę PEKA.

Pierwsza akcja odbędzie się w sobotę 19 listopada w godzinach od 10:00 do 14:00 w Filii Urzędu Gminy w Przeźmierowie  w pasażu handlowym przy ulicy Rynkowej 75c.

Druga akcja odbędzie się 21 listopada w godzinach od 13:00 do 18:00 w holu budynku C Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne przy ulicy Poznańskiej 115.

Podczas wymienionych akcji dla osób nie posiadających aktualnej fotografii lub uważających, ze posiadane zdjęcie jest niewłaściwe będzie uruchomiony punkt fotograficzny.

Zachęcamy do skorzystania ze wskazanych możliwości. Dodatkowo spotkanie z pracownikami ZTM-u pozwoli rozszerzyć wiedzę na temat nadchodzących zmian w gminnej komunikacji.

podajemy link do strony internetowej systemu PEKA

PEKA – Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna